Kommende hjemmekampe
April 2024
|
|||||||
1.
mandag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
1.
mandag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
Langhøj Idrætscenter
|
|
Langhøj Idrætscenter
|
|||
6.
lørdag
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 140
HSM Arena Grenå
Bane 6-2 (5M)
|
|
HSM Arena Grenå
Bane 6-2 (5M)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|||
6.
lørdag
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 107
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
6.
lørdag
|
|
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 5
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|||
7.
søndag
|
Omkl. 4 |
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Søn. d. 7. april • Pulje 113
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
|||
9.
tirsdag
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
KPI's Klubhus
|
|
KPI's Klubhus
|
|||
10.
onsdag
|
Omklædning 3 |
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
Omklædning 4 |
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
|||
13.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
Virup Skole
|
|
Virup Skole
|
|||
13.
lørdag
|
|
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 13. april • Pulje 203
KPI's Klubhus
|
|
KPI's Klubhus
|
|||
13.
lørdag
|
|
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 83
Ørsted Stadion
|
|
Ørsted Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
Omkl. 2 |
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
Omkl. 3 |
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
|||
14.
søndag
|
|
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 70
Sabrohallen
|
|
Sabrohallen
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|||
14.
søndag
|
|
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 8
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
14.
søndag
|
Omkl. 4 |
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
|||
14.
søndag
|
Omkl. 4 |
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 70
Sabrohallen
|
|
Sabrohallen
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|||
14.
søndag
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 235
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|||
14.
søndag
|
|
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 244
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
Omkl. 4 |
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
|||
14.
søndag
|
|
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 70
Sabrohallen
|
|
Sabrohallen
|
|||
14.
søndag
|
|
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 26
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
14.
søndag
|
|
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 244
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
14.
søndag
|
Omkl. 4 |
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 235
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|||
14.
søndag
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|||
14.
søndag
|
|
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 173
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|||
14.
søndag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Hjørring IF's Anlæg
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|||
14.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
Virup Skole
|
|
Virup Skole
|
|||
14.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
Aastrup Stadion
|
|
Aastrup Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
|
|||
17.
onsdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|||
18.
torsdag
|
|
HHT
Kvindepokalen 2024 • Pulje 1
Assentoft Stadion
|
|
Assentoft Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
Viby Idrætspark
|
|
Viby Idrætspark
|
|||
20.
lørdag
|
11 |
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
21 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
|||
23.
tirsdag
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
E. Trasborg Park
|
|
E. Trasborg Park
|
|||
23.
tirsdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|||
24.
onsdag
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Aabyhøj Stadion
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 3 |
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 5
ed Park (Skødstrup)
Bane 5 (8M)
|
Omklædning 4 |
ed Park (Skødstrup)
Bane 5 (8M)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 27
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|||
27.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
5 |
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
16 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
|||
27.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
28.
søndag
|
5 |
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
25 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|||
29.
mandag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
2.
torsdag
|
|
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
Mols Hallen
|
|
Mols Hallen
|
|||
2.
torsdag
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
4.
lørdag
|
|
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 83
Mørke Idrætscenter
|
|
Mørke Idrætscenter
|
|||
4.
lørdag
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Lerpytter Anlæg
|
|
Lerpytter Anlæg
|
|||
4.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
KPI's Klubhus
|
|
KPI's Klubhus
|
|||
4.
lørdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
Nørager Stadion
|
|
Nørager Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
NES Park
|
|
NES Park
|
|||
5.
søndag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|||
5.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
Voldum Stadion
|
|
Voldum Stadion
|
|||
5.
søndag
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Lerpytter Anlæg
|
|
Lerpytter Anlæg
|
|||
6.
mandag
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften Idrætsanlæg
|
|||
11.
lørdag
|
Dame - Omklædningsrum hjemmehold Nr. 2 |
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Højbo Stadion
Bane 4
|
Dame- Omklædningsrum udehold Nr. 1 |
Højbo Stadion
Bane 4
|
|||
11.
lørdag
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
Vejlby/Risskov Centret
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|||
12.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|||
16.
torsdag
|
|
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
18.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
Hammel Stadion
|
|
Hammel Stadion
|
|||
18.
lørdag
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
20.
mandag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
Ebeltoft Idrætscenter
|
|
Ebeltoft Idrætscenter
|
|||
20.
mandag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
Virup Skole
|
|
Virup Skole
|
|||
22.
onsdag
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|||
25.
lørdag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Pindstrup Stadion
|
|
Pindstrup Stadion
|
|||
25.
lørdag
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
Liseborgcentret
|
|
Liseborgcentret
|
|||
26.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
Lime Stadion
|
|
Lime Stadion
|
|||
26.
søndag
|
|
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 8
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
26.
søndag
|
|
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 26
VSK Aarhus
|
|
VSK Aarhus
|
|||
26.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
Stenvad Stadion
|
|
Stenvad Stadion
|
|||
27.
mandag
|
|
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
Virup Skole
|
|
Virup Skole
|
|||
27.
mandag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
30.
torsdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|||
30.
torsdag
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|||
31.
fredag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
Juni 2024
|
|||||||
1.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
TRIF Kunstgræsbane
|
|
TRIF Kunstgræsbane
|
|||
1.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|||
1.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
NES Park
|
|
NES Park
|
|||
1.
lørdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
Trustrup Stadion
|
|
Trustrup Stadion
|
|||
2.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
NES Park
|
|
NES Park
|
|||
2.
søndag
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
|
|
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
|
|||
2.
søndag
|
Omkl. 1 |
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
Omkl. 4 |
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
|||
7.
fredag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
Stenvad Stadion
|
|
Stenvad Stadion
|
|||
8.
lørdag
|
|
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 83
Quickpoint Park Helsted
|
|
Quickpoint Park Helsted
|
|||
8.
lørdag
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
Aabyhøj Stadion
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|||
9.
søndag
|
|
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 26
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|||
9.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
Ulvehøj Idrætscenter
|
|
Ulvehøj Idrætscenter
|
|||
9.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
Højlyngen
|
|
Højlyngen
|
|||
10.
mandag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
13.
torsdag
|
Herre- Omklædningrum hjemmehold Nr. 4 |
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
Højbo Stadion
Bane 2
|
Herre - Omklædningsrum udehold Nr. 6 |
Højbo Stadion
Bane 2
|
|||
13.
torsdag
|
Omklædning 3 |
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
ed Park (Skødstrup)
Bane 7 (8M)
|
Omklædning 4 |
ed Park (Skødstrup)
Bane 7 (8M)
|
|||
15.
lørdag
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Lyseng Idrætspark
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|||
16.
søndag
|
Tribunen 0a |
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Ikast FC Stadion Allé
Stadion
|
Omkl. 1 |
Ikast FC Stadion Allé
Stadion
|
|||
16.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
Hornslet Stadion
|
|
Hornslet Stadion
|
|||
16.
søndag
|
12 |
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
21 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|||
16.
søndag
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
Søndervangskolen
|
|
Søndervangskolen
|
|||
17.
mandag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Auning Stadion
|
|
Auning Stadion
|
|||
17.
mandag
|
Rema 1000 omkl. 1 |
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
Redmark omkl. 2 |
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
|||
21.
fredag
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
Trustrup Stadion
|
|
Trustrup Stadion
|
|||
22.
lørdag
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 27
Lystrup Idrætsanlæg
|
|
Lystrup Idrætsanlæg
|
|||
23.
søndag
|
|
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 8
ed Park (Skødstrup)
Bane 3 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 3 (5M)
|
|||
23.
søndag
|
16 |
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
Randers Stadion
Bane 7B 5 mands
|
8 |
Randers Stadion
Bane 7B 5 mands
|
|||
23.
søndag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
Ryomgård Stadion
|
|
Ryomgård Stadion
|
|||
23.
søndag
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Herning Fremads Anlæg
|
|
Herning Fremads Anlæg
|