|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
Kunstgræsbane-Jetsmark IF
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
Kunstgræsbane-Jetsmark IF
|
|
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
|
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
|
|
|
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 140
HSM Arena Grenå
Bane 6-2 (5M)
|
|
HSM Arena Grenå
Bane 6-2 (5M)
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Lør. d. 6. april • Pulje 107
|
|
|
|
|
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 5
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
Invita Park Kunstgræs, Skæring
|
|
|
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Søn. d. 7. april • Pulje 113
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
|
HSM Arena Grenå
Bane 6-1 (5M)
|
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 9 (Kunstgræs)
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
|
|
|
|
|
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 13. april • Pulje 203
|
|
|
|
|
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 83
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
|
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
|
|
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 70
|
|
|
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
|
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 8
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
|
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
|
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 70
|
|
|
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 235
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
|
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 244
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
|
HSM Arena Grenå
Bane 5-6 (3M)
|
|
|
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 70
|
|
|
|
|
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 26
|
|
|
|
|
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 244
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 22
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
|
HSM Arena Grenå
Bane 5-4 (3M)
|
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
|
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 21
|
|
|
|
|
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 235
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 11 (5M)
|
|
|
U7 Pi. Letøvede (2017) 3:3 - søndag d. 14. april • Pulje 73
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
Haldum-Hinnerup Hallens Idrætsanlæg
|
|
|
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 14. april • Pulje 173
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
|
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
|
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
Kvindepokalen 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
Christiansbjerg Idrætsanlæg
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 5
ed Park (Skødstrup)
Bane 5 (8M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 5 (8M)
|
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 27
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
|
|
|
|
|
|
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
|
|
|
|
|
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 83
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
|
|
|
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
|
|
|
|
|
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
Eurowind Energy Park
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
|
|
|
|
|
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 8
|
|
|
|
|
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 26
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
|
|
|
|
|
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
|
|
|
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
|
|
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
|
|
Vestergadeanlægget
Lysbanen C1
|
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
|
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
O-Banen
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
|
|
|
|
|
U12 Piger C (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 83
|
|
|
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
|
|
|
|
|
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 26
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
Tirstrup Idrætsefterskole
|
|
|
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 765
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 658
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 473
|
|
|
|
|
U15 Drenge C (2009) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 27
ed Park (Skødstrup)
Bane 7 (8M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 7 (8M)
|
|
|
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
|
|
|
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Ikast FC Stadion Allé
Stadion
|
|
Ikast FC Stadion Allé
Stadion
|
|
|
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 625
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 725
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
|
|
|
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 885
|
|
|
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 273
|
|
|
|
|
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 • Pulje 301
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
|
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunst
|
|
|
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 135
|
|
|
|
|
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 27
|
|
|
|
|
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 8
ed Park (Skødstrup)
Bane 3 (5M)
|
|
ed Park (Skødstrup)
Bane 3 (5M)
|
|
|
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 24
Randers Stadion
Bane 7B 5 mands
|
|
Randers Stadion
Bane 7B 5 mands
|
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 74
|
|
|
|
|
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 • Pulje 1
|
|
|