Menu
Kommende kampe
August 2021
6.
fredag
19.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Stadion
Kristrup Boldklub
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
6.
fredag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Bane 1
AH 2012
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
10.
tirsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
HSM Arena Grenå
Bane 1
IF Midtdjurs
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
12.
torsdag
19.00
FC Djursland
Omkl. 4
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
HSM Arena Grenå
Bane 1
FC Skanderborg
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
12.
torsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 328
HSM Arena Grenå
Bane 8
Hornbæk SF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 8
14.
lørdag
14.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
HSM Arena Grenå
Stadion
Thisted FC
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
15.
søndag
11.15
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 407
HSM Arena Grenå
Stadion
Hald Ege Efterskole (1)
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
15.
søndag
12.40
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
HSM Arena Grenå
Bane 8
tst Fodbold
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 8
15.
søndag
14.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
HSM Arena Grenå
Bane 1
AP 21
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
17.
tirsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
HSM Arena Grenå
Bane 1
VH Fodbold
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
18.
onsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Bane 1
Ebeltoft IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
19.
torsdag
17.45
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 49
HSM Arena Grenå
Bane 8 Nord
HOG Hinnerup
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 8 Nord
19.
torsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 892
HSM Arena Grenå
Bane 1
IF Lyseng
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
21.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 540
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
IF Midtdjurs
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
21.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 211
HSM Arena Grenå
Bane 8 Syd
HEI
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 8 Syd
22.
søndag
10.00
Grenaa IF (1)
Omkl. 8
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
NV Djurs
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
22.
søndag
10.00
Grenaa IF (2)
Omkl. 8
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
VRI (2)
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
22.
søndag
10.30
FC Djursland
Omkl. 4
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 407
HSM Arena Grenå
Bane 1
SMIFF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
22.
søndag
11.15
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 6
HSM Arena Grenå
Bane 8 Nord
Aarhus Fremad
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 8 Nord
22.
søndag
12.30
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 913
HSM Arena Grenå
Bane 1
Hadsund/Terndrup
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
22.
søndag
14.00
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
HSM Arena Grenå
Stadion
VSK Aarhus (1)
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Stadion
24.
tirsdag
18.45
Grenaa IF
Omkl. 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
HSM Arena Grenå
Bane 8
VSK Aarhus
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 8
25.
onsdag
17.45
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 74
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
Ådalen IF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
25.
onsdag
18.45
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Stadion
Vatanspor
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
25.
onsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
NV Djurs
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
25.
onsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Harlev IK
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
27.
fredag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Kristrup Boldklub (1)
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
27.
fredag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 913
HSM Arena Grenå
Bane 1
Hornslet IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
27.
fredag
18.45
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
HSM Arena Grenå
Stadion
VSK Aarhus
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
28.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 641
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
Kolind/Perstrup IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
28.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 211
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Alliancen IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
28.
lørdag
11.15
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 20
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
TRIF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
28.
lørdag
12.30
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
HSM Arena Grenå
Bane 1
Aalborg Freja
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Bane 1
29.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 520
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
AC Norddjurs
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
29.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 572
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
Skødstrup SF
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
29.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 755
HSM Arena Grenå
Bane 2-Nord C
Hornslet IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 2-Nord C
31.
tirsdag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
HSM Arena Grenå
Stadion
Østdjurs 91
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
31.
tirsdag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 328
HSM Arena Grenå
Bane 1
Alliancen IF
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 1
September 2021
1.
onsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
VSK Aarhus (1)
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
1.
onsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 49
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Hammel GF
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
1.
onsdag
19.20
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Lystrup IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
2.
torsdag
18.30
FC Djursland
Omkl. 4
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
HSM Arena Grenå
Stadion
AGF/IF Lyseng
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
2.
torsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 892
HSM Arena Grenå
Bane 1
Silkeborg IF Q
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
3.
fredag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Bane 1
TRIF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
4.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 540
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
Kolind/Perstrup IF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
4.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 591
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
IF Midtdjurs (2)
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
4.
lørdag
15.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Stadion
Aalborg Chang
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
5.
søndag
10.00
Grenaa IF(U7)
Omkl. 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 622
HSM Arena Grenå
Bane 2-Nord D
Hornslet IF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 2-Nord D
5.
søndag
10.00
Grenaa IF (1)
Omkl. 8
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
Grundfør UI
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
5.
søndag
10.00
Grenaa IF (2)
Omkl. 8
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
VRI (1)
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
5.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 6
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Alliancen IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
7.
tirsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
Østdjurs 91
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
8.
onsdag
18.15
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 74
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
HØST IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
11.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 641
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
Hornslet IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
12.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 520
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
SIF Assentoft
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd B
12.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 572
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
HEI
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 2-Syd A
12.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 755
HSM Arena Grenå
Bane 2-Nord D
IF Midtdjurs
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 2-Nord D
12.
søndag
11.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 20
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
AC Norddjurs
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
12.
søndag
12.15
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
HSM Arena Grenå
Bane 1
SIF Assentoft
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
12.
søndag
14.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
HSM Arena Grenå
Stadion
Christiansbjerg IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Stadion
15.
onsdag
17.20
Grenaa IF
Omkl. 5
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 49
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
NVDjurs
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
15.
onsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
RK07
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
15.
onsdag
18.40
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
IF Midtdjurs
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
18.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
HSM Arena Grenå
Bane 1
Skibsby-Højene IF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
19.
søndag
13.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
HSM Arena Grenå
Stadion
Jammerbugt FC
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
24.
fredag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Bane 1
Hornslet IF (1)
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
25.
lørdag
15.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Stadion
Frederikshavn fI
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
26.
søndag
11.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
HSM Arena Grenå
Bane 1
AC Norddjurs
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
26.
søndag
13.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
HSM Arena Grenå
Stadion
AaB
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
29.
onsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
IF Mols
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
29.
onsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Søften GF (1)
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Oktober 2021
3.
søndag
12.30
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
HSM Arena Grenå
Bane 1
Aabyhøj IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
3.
søndag
14.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
HSM Arena Grenå
Stadion
Østdjurs 91
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Stadion
6.
onsdag
17.45
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Todbjerg/Mejlby IF
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
8.
fredag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Bane 1
SMIFF (1)
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
9.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Stadion
IF Skjold Sæby
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
10.
søndag
12.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
HSM Arena Grenå
Bane 1
IF Midtdjurs
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
10.
søndag
12.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
HSM Arena Grenå
Bane 8
IVF, Århus
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 8
10.
søndag
14.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
HSM Arena Grenå
Stadion
Hjørring FK
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
13.
onsdag
17.30
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Ebeltoft IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
16.
lørdag
11.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
HSM Arena Grenå
Bane 1
AaB
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
16.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Stadion
Randers Freja
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
30.
lørdag
13.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
HSM Arena Grenå
Bane 1
Mørke IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
31.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
HSM Arena Grenå
Bane 1
Vivild IF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
31.
søndag
14.30
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Hjørring IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
November 2021
6.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
HSM Arena Grenå
Bane 1
Silkeborg KFUM
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
6.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Jetsmark IF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
27.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
IF Lyseng
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane