Menu
Kommende hjemmekampe
Maj 2021
14.
fredag
19.00
Grenaa IF
UDS
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 74
HSM Arena Grenå
Bane 1
Mørke IF
HSM Arena Grenå
Bane 1
15.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 625
HSM Arena Grenå
Bane 1
SIF Assentoft
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
16.
søndag
11.00
Grenaa IF
Omkl. 3
livescore
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 746
HSM Arena Grenå
Bane 8
Auning IF
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 8
16.
søndag
13.00
FC Djursland
Omkl. 3
UDS
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 463
HSM Arena Grenå
Bane 1
Aabyhøj IF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
16.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 964
HSM Arena Grenå
Bane 8
Kolind/Midtdjurs
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 8
16.
søndag
14.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
HSM Arena Grenå
Stadion
Silkeborg KFUM
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
17.
mandag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Forår 2021 • Pulje 94
HSM Arena Grenå
Bane 8 Syd
NV Djurs
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Bane 8 Syd
18.
tirsdag
18.45
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
HSM Arena Grenå
Bane 1
Silkeborg IF Q
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
18.
tirsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2021 • Pulje 42
HSM Arena Grenå
Stadion
VRI
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Stadion
21.
fredag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
HSM Arena Grenå
Stadion
Team Odense Q
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Stadion
21.
fredag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 913
HSM Arena Grenå
Bane 1
SUB 88
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
22.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 964
HSM Arena Grenå
Bane 1
Sejs Svejbæk IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
24.
mandag
11.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 746
HSM Arena Grenå
Bane 8
tst Fodbold
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 8
25.
tirsdag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 5
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 353
HSM Arena Grenå
Bane 1
HOG Hinnerup
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
27.
torsdag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 625
HSM Arena Grenå
Bane 1
HEI
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
28.
fredag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 74
HSM Arena Grenå
Bane 1
Hadsten SK (1)
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
29.
lørdag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 10
HSM Arena Grenå
SIF Assentoft
HSM Arena Grenå
29.
lørdag
10.00
Grenaa IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 510
HSM Arena Grenå
AGF, Aarhus
HSM Arena Grenå
29.
lørdag
10.00
Grenaa IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 513
HSM Arena Grenå
Dronningborg B
HSM Arena Grenå
29.
lørdag
10.00
Grenaa IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 642
HSM Arena Grenå
Auning IF (2)
HSM Arena Grenå
29.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- forår 2021 • Pulje 312
HSM Arena Grenå
Bane 1
IF Lyseng
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
30.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 521
HSM Arena Grenå
Skødstrup SF
HSM Arena Grenå
30.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 573
HSM Arena Grenå
AC Norddjurs
HSM Arena Grenå
30.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 729
HSM Arena Grenå
Hornbæk SF
HSM Arena Grenå
31.
mandag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge C (2007) 8M - Forår 2021 • Pulje 94
HSM Arena Grenå
Bane 8 Nord
RK07
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Bane 8 Nord
Juni 2021
1.
tirsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2021 • Pulje 42
HSM Arena Grenå
Stadion
TRIF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Stadion
2.
onsdag
18.00
Grenaa IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 8M - Forår 2021 • Pulje 230
HSM Arena Grenå
Ebeltoft IF
HSM Arena Grenå
5.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
HSM Arena Grenå
Stadion
FC Horsens
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Stadion
5.
lørdag
16.00
FC Djursland
Omkl. 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- forår 2021 • Pulje 312
HSM Arena Grenå
Bane 1
Herning Fremad
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
6.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 27
HSM Arena Grenå
AC Norddjurs
HSM Arena Grenå
6.
søndag
11.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 964
HSM Arena Grenå
Bane 8
BMI/TMG
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 8
6.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 625
HSM Arena Grenå
Bane 1
HOG Hinnerup
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
6.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 746
HSM Arena Grenå
Bane 8
Hornslet IF
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Bane 8
6.
søndag
15.00
FC Djursland
Omkl. 8
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1B (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 825
HSM Arena Grenå
Stadion
Aalborg Freja
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Stadion
8.
tirsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2021 • Pulje 42
HSM Arena Grenå
Stadion
Aarhus Fremad (1)
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Stadion
9.
onsdag
17.30
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 913
HSM Arena Grenå
Bane 1
Kristrup Boldklub
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
9.
onsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 74
HSM Arena Grenå
Bane 8
AC Norddjurs
Omkl. 2
HSM Arena Grenå
Bane 8
10.
torsdag
19.00
FC Djursland
Omkl. 4
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 463
HSM Arena Grenå
Bane 1
Skødstrup SF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
11.
fredag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 74
HSM Arena Grenå
Bane 1
Vivild IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
12.
lørdag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B1 (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 10
HSM Arena Grenå
Randers Freja
HSM Arena Grenå
12.
lørdag
10.00
Grenaa IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 641
HSM Arena Grenå
IF Midtdjurs (1)
HSM Arena Grenå
12.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- forår 2021 • Pulje 312
HSM Arena Grenå
Bane 1
FC Silkeborg
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
12.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 463
HSM Arena Grenå
Bane 8
SMIFF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 8
13.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 622
HSM Arena Grenå
VIF/AIF
HSM Arena Grenå
13.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2012) 5M - Forår 2021 • Pulje 750
HSM Arena Grenå
Helsted Fremad IF
HSM Arena Grenå
13.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 926
HSM Arena Grenå
Stadion
Varde IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Stadion
14.
mandag
18.30
FC Djursland
Omkl. 8
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1B (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 825
HSM Arena Grenå
Bane 1
Hadsund/Terndrup
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
15.
tirsdag
19.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2021 • Pulje 42
HSM Arena Grenå
Stadion
VSK Aarhus
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Stadion
16.
onsdag
18.00
Grenaa IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2009) 8M - Forår 2021 • Pulje 230
HSM Arena Grenå
Virup IF
HSM Arena Grenå
19.
lørdag
10.00
Grenaa IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 510
HSM Arena Grenå
SIF Assentoft
HSM Arena Grenå
19.
lørdag
10.00
Grenaa IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 513
HSM Arena Grenå
Brabrand IF
HSM Arena Grenå
19.
lørdag
10.00
Grenaa IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2013) 5M - Forår 2021 • Pulje 642
HSM Arena Grenå
Ebeltoft IF
HSM Arena Grenå
20.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2010) 8M - Forår 2021 • Pulje 27
HSM Arena Grenå
Auning IF
HSM Arena Grenå
20.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 521
HSM Arena Grenå
Lystrup IF (1)
HSM Arena Grenå
20.
søndag
10.00
Grenaa IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (2011) 5M - Forår 2021 • Pulje 729
HSM Arena Grenå
AIA/Tranbjerg
HSM Arena Grenå
24.
torsdag
19.00
FC Djursland
Omkl. 5
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2002-03) 11M- forår 2021 • Pulje 312
HSM Arena Grenå
Bane 1
BMI
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
26.
lørdag
14.00
FC Djursland
Omkl. 8
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1B (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 825
HSM Arena Grenå
Bane 1
Brønderslev/Stenum/Løkken
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1
27.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 913
HSM Arena Grenå
Bane 1
Bjerringbro IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 1