Menu
Kommende hjemmekampe
Juli 2021
30.
fredag
19.00
Fuglebakken
-
Herrer
Senior
Herre Danmarksserien / Træningskamp • Træningskamp
Højlyngen
FC Djursland
Højlyngen
August 2021
5.
torsdag
19.30
Vivild IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
Vivild Kunstgræsbane
FC Djursland
Vivild Kunstgræsbane
11.
onsdag
19.00
Galten FS
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 892
Jutlander Bank Park
Grenaa IF
Jutlander Bank Park
12.
torsdag
18.00
Kristrup Boldklub
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 74
Tirsdalens Skole
Grenaa IF
Tirsdalens Skole
12.
torsdag
19.15
Randers Q
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 913
RMS Park Romalt
Grenaa IF
RMS Park Romalt
13.
fredag
19.15
Frederikshavn fI
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Park Empire
FC Djursland
Park Empire
13.
fredag
19.15
Hornslet IF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Hornslet Stadion
Grenaa IF
Hornslet Stadion
14.
lørdag
14.00
AH 2012
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
Hørning Stadion
Grenaa IF
Hørning Stadion
17.
tirsdag
18.00
RK07
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
Tirsdalens Skole
Grenaa IF
Tirsdalens Skole
18.
onsdag
17.30
IF Midtdjurs
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
Ryomgård Stadion
Grenaa IF
Ryomgård Stadion
19.
torsdag
19.00
AaB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
AaB's Anlæg
Grenaa IF
AaB's Anlæg
21.
lørdag
11.00
AC Norddjurs
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
Stenvad Stadion
Grenaa IF
Stenvad Stadion
21.
lørdag
14.00
IF Skjold Sæby
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
FC Djursland
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
21.
lørdag
14.00
Hjørring FK
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
Hjørring IF's Anlæg
FC Djursland
Hjørring IF's Anlæg
21.
lørdag
15.00
SMIFF (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Albæk Stadion
Grenaa IF
Albæk Stadion
22.
søndag
10.00
Ørsted IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 520
Ørsted Stadion
Grenaa IF
Ørsted Stadion
22.
søndag
13.00
Kristrup Boldklub
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 328
Kristrup Stadion
Grenaa IF
Kristrup Stadion
24.
tirsdag
18.00
AC Norddjurs
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 20
Gjerrild Stadion
Grenaa IF
Gjerrild Stadion
24.
tirsdag
18.30
Åstrup/Hammelev IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
Aastrup Stadion
Grenaa IF
Aastrup Stadion
25.
onsdag
17.45
NVDjurs
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 49
Ørsted Stadion
Grenaa IF
Ørsted Stadion
25.
onsdag
18.00
TRIF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 913
Thorsager Stadion
Grenaa IF
Thorsager Stadion
25.
onsdag
18.30
Ebeltoft IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 328
Ebeltoft Idrætscenter
Grenaa IF
Ebeltoft Idrætscenter
28.
lørdag
10.00
AIF/VIF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 540
Allingåbro Stadion
Grenaa IF
Allingåbro Stadion
28.
lørdag
10.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 591
Ebeltoft Idrætscenter
Grenaa IF
Ebeltoft Idrætscenter
28.
lørdag
11.15
Søften GF (1)
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
Søften Idrætsanlæg
Grenaa IF
Søften Idrætsanlæg
28.
lørdag
12.00
Randers Freja
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Randers Stadion, kunstgræs
FC Djursland
Randers Stadion, kunstgræs
29.
søndag
10.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 622
Ebeltoft Idrætscenter
Grenaa IF(U7)
Ebeltoft Idrætscenter
29.
søndag
10.00
NV Djurs
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
Ørsted Stadion
Grenaa IF (2)
Ørsted Stadion
29.
søndag
11.30
VRI (1)
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
NES Park
Grenaa IF (1)
NES Park
29.
søndag
13.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 6
Quickpoint Park Helsted
Grenaa IF
Quickpoint Park Helsted
30.
mandag
18.30
Østdjurs 91
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
Trustrup Stadion
Grenaa IF
Trustrup Stadion
31.
tirsdag
18.00
IF Mols
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
Mols Hallen
Grenaa IF
Mols Hallen
31.
tirsdag
19.00
Hatting/Torsted/Stensballe IK
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 892
Hatting Stadion
Grenaa IF
Hatting Stadion
September 2021
1.
onsdag
18.00
Todbjerg/Mejlby IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
Hårup Skole
Grenaa IF
Hårup Skole
2.
torsdag
18.00
Lystrup/VSK
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 913
Lystrup Idrætsanlæg
Grenaa IF
Lystrup Idrætsanlæg
2.
torsdag
18.00
Dronningborg B
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2003-04) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 328
Dronningborg Stadion
Grenaa IF
Dronningborg Stadion
4.
lørdag
10.00
TRIF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 641
Rønde Stadion
Grenaa IF
Rønde Stadion
4.
lørdag
10.00
Hasle B
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 211
Ellehøjskolen
Grenaa IF
Ellehøjskolen
4.
lørdag
11.00
Storvorde/Sejlflod B
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (2005) 11M - efterår 2021 • Pulje 407
Storvorde Sejlflod Stadion
FC Djursland
Storvorde Sejlflod Stadion
4.
lørdag
12.30
Skødstrup SF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 74
ed Park (Skødstrup)
Grenaa IF
ed Park (Skødstrup)
4.
lørdag
13.00
Skødstrup SF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 20
ed Park (Skødstrup)
Grenaa IF
ed Park (Skødstrup)
5.
søndag
10.00
Kristrup Boldklub
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 520
Tirsdalens Skole
Grenaa IF
Tirsdalens Skole
5.
søndag
10.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 572
Ebeltoft Idrætscenter
Grenaa IF
Ebeltoft Idrætscenter
5.
søndag
10.00
Romalt IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 755
RMS Park Romalt
Grenaa IF
RMS Park Romalt
5.
søndag
12.00
Jetsmark IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
Grenaa IF
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
5.
søndag
12.30
IVF, Århus
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
Tovshøjskolen
Grenaa IF
Tovshøjskolen
6.
mandag
18.30
IF Midtdjurs
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
Ryomgård Stadion
Grenaa IF
Ryomgård Stadion
8.
onsdag
18.00
Ebeltoft IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
Ebeltoft Idrætscenter
Grenaa IF
Ebeltoft Idrætscenter
8.
onsdag
18.45
HOG Hinnerup
-
Herrer
U12
U12 Drenge B1 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 49
Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
Grenaa IF
Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
11.
lørdag
10.00
AIF/VIF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 540
Allingåbro Stadion
Grenaa IF
Allingåbro Stadion
11.
lørdag
10.00
TRIF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2021 • Pulje 591
Rønde Stadion
Grenaa IF
Rønde Stadion
11.
lørdag
11.00
HEI
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 211
Invita Arena, Skæring
Grenaa IF
Invita Arena, Skæring
11.
lørdag
11.30
Mørke IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
Mørke Idrætscenter
Grenaa IF
Mørke Idrætscenter
11.
lørdag
12.45
Aarhus Fremad
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (2011) 8M - Efterår 2021 • Pulje 6
Riisvangen Stadion
Grenaa IF
Riisvangen Stadion
11.
lørdag
14.00
Hjørring IF
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Hjørring IF's Anlæg
FC Djursland
Hjørring IF's Anlæg
11.
lørdag
15.30
Vivild IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Langhøj Idrætscenter
Grenaa IF
Langhøj Idrætscenter
11.
lørdag
16.00
Silkeborg KFUM
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
Søholt Idrætspark
FC Djursland
Søholt Idrætspark
12.
søndag
10.00
TRIF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2021 • Pulje 622
Rønde Stadion
Grenaa IF(U7)
Rønde Stadion
12.
søndag
10.00
Grundfør UI
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
Grundfør Stadion
Grenaa IF (2)
Grundfør Stadion
12.
søndag
10.15
VRI (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2012) 5M - Efterår 2021 • Pulje 735
NES Park
Grenaa IF (1)
NES Park
15.
onsdag
18.00
AP 21
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
Pindstrup Stadion
Grenaa IF
Pindstrup Stadion
15.
onsdag
18.00
Romalt IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2010) 8M - Efterår 2021 • Pulje 74
RMS Park Romalt
Grenaa IF
RMS Park Romalt
17.
fredag
19.00
IF Midtdjurs
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
AC Huse Park Kunstgræs
Grenaa IF
AC Huse Park Kunstgræs
18.
lørdag
12.00
tst Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
Tilst Idrætsanlæg (tst)
Grenaa IF
Tilst Idrætsanlæg (tst)
18.
lørdag
14.00
AH 2012
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Assentoft Stadion
Grenaa IF
Assentoft Stadion
18.
lørdag
15.00
Kristrup Boldklub
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Kristrup Stadion
FC Djursland
Kristrup Stadion
22.
onsdag
18.00
Harlev IK
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
Næshøj Idrætscenter
Grenaa IF
Næshøj Idrætscenter
25.
lørdag
10.30
NV Djurs
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
Ørsted Stadion
Grenaa IF
Ørsted Stadion
25.
lørdag
12.00
IF Lyseng
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Lyseng Idrætspark
Grenaa IF
Lyseng Idrætspark
26.
søndag
13.00
VSK Aarhus (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
Vejlby/Risskov Centret
Grenaa IF
Vejlby/Risskov Centret
Oktober 2021
2.
lørdag
14.00
VH Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
Voldum Stadion
Grenaa IF
Voldum Stadion
2.
lørdag
15.00
Thisted FC
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
Lerpytter Anlæg
FC Djursland
Lerpytter Anlæg
3.
søndag
11.00
Lystrup IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
Lystrup Idrætsanlæg
Grenaa IF
Lystrup Idrætsanlæg
3.
søndag
13.00
Ebeltoft IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Ebeltoft Idrætscenter
Grenaa IF
Ebeltoft Idrætscenter
3.
søndag
13.30
Vatanspor
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Sødalskolen
FC Djursland
Sødalskolen
9.
lørdag
10.00
VSK Aarhus (1)
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021 • Pulje 242
VSK Aarhus
Grenaa IF
VSK Aarhus
9.
lørdag
11.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
VSK Aarhus
Grenaa IF
VSK Aarhus
12.
tirsdag
17.30
Østdjurs 91
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (2007) 8M - Efterår 2021 • Pulje 99
Trustrup Stadion
Grenaa IF
Trustrup Stadion
14.
torsdag
17.15
SIF Assentoft
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 645
Assentoft Stadion
Grenaa IF
Assentoft Stadion
16.
lørdag
13.00
Kristrup Boldklub (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
Kristrup Stadion
Grenaa IF
Kristrup Stadion
16.
lørdag
14.00
Christiansbjerg IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 275
Christiansbjerg Idrætsanlæg
Grenaa IF
Christiansbjerg Idrætsanlæg
16.
lørdag
14.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
Vejlby/Risskov Centret
FC Djursland
Vejlby/Risskov Centret
16.
lørdag
15.00
Østdjurs 91
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
Trustrup Stadion
Grenaa IF
Trustrup Stadion
21.
torsdag
19.00
TRIF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2021 • Pulje 67
TRIF Kunstgræsbane
Grenaa IF
TRIF Kunstgræsbane
23.
lørdag
12.45
TRIF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2021 • Pulje 36
TRIF Kunstgræsbane
Grenaa IF
TRIF Kunstgræsbane
23.
lørdag
14.00
Aalborg Chang
-
Herrer
Senior
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2021 • Pulje 1
Chang's Baner
Bane 1
FC Djursland
Chang's Baner
Bane 1
24.
søndag
16.00
AGF/IF Lyseng
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
Lyseng Idrætspark
FC Djursland
Lyseng Idrætspark
30.
lørdag
16.00
AaB
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
AaB's Anlæg
FC Djursland
AaB's Anlæg
31.
søndag
11.30
Aalborg Freja
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Frejaparken
Grenaa IF
Frejaparken
November 2021
13.
lørdag
13.00
Jammerbugt FC
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2003-04) 11M - efterår 2021 • Pulje 301
Kunstgræsbanen Jetsmark
FC Djursland
Kunstgræsbanen Jetsmark
13.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 515
Højene Hallen
Grenaa IF
Højene Hallen