Menu
Kommende hjemmekampe
Oktober 2020
30.
fredag
19.00
TRIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 242
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A/B Kunstgræs (11-mands)
Grenaa IF
TRIF Kunstgræsbane
Bane 1 A/B Kunstgræs (11-mands)
31.
lørdag
10.00
ASA, Aarhus
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2008) 8M - efterår 2020 • Pulje 974
Robotize Park
Grenaa IF
Robotize Park
31.
lørdag
11.00
FC Horsens
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 614
Designa Arena
Grenaa IF
Designa Arena
November 2020
1.
søndag
11.00
Vorup FB
Kvinder
U12
U12 Piger B (2009) 8M - Efterår 2020 • Pulje 224
Ulvehøj Idrætscenter
Grenaa IF
Ulvehøj Idrætscenter
1.
søndag
12.00
Skødstrup SF
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2005) 11M - efterår 2020 • Pulje 823
TRIF Kunstgræsbane
FC Djursland
TRIF Kunstgræsbane
1.
søndag
13.00
Helsted Fremad IF
Omkl. 2
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 4 (2002-03) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 364
HSM Arena Grenå
Stadion
Grenaa IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
Dommeromk. Omkl. 6 Dommer
7.
lørdag
10.40
Galten FS
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 81
tst Kunstgræsbane
Grenaa IF (2)
tst Kunstgræsbane
7.
lørdag
11.40
NV Djurs
Omkl. 8
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 59
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
Kunstgræsbane
Grenaa IF (1)
Omkl. 4
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
Kunstgræsbane
Dommeromk. Omkl. 6 Dommer
7.
lørdag
12.20
AIF/VIF
Omkl. 7
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 59
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
Kunstgræsbane
Grenaa IF (1)
Omkl. 4
Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
Kunstgræsbane
Dommeromk. Omkl. 6 Dommer
8.
søndag
12.00
Hornslet IF
Herrer
U13
U13 Drenge C - Vinterturnering (2008) 8M • Pulje 42
Hornslet Kunstgræsbane
Grenaa IF
Hornslet Kunstgræsbane
8.
søndag
12.45
HOG Hinnerup
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2005) 11M • Pulje 46
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
Grenaa IF
Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
13.
fredag
19.30
Hjørring Futsal Klub
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Hallen Park Vendia
Brazil Football College
Hallen Park Vendia
14.
lørdag
12.00
Vorup FB
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2002-03) 11M • Pulje 101
Ulvehøj Idrætscenter
FC Djursland
Ulvehøj Idrætscenter
14.
lørdag
13.00
NV Djurs
Herrer
U14
U14 Drenge C - Vinterturnering (2007) 8M • Pulje 32
Ørsted Stadion
Grenaa IF
Ørsted Stadion
14.
lørdag
13.00
VSK Aarhus
Herrer
U13
U13 Drenge C - Vinterturnering (2008) 8M • Pulje 42
VSK Aarhus
Grenaa IF
VSK Aarhus
15.
søndag
13.30
Kjellerup IF
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
XL-BYG ARENA
FC Djursland
XL-BYG ARENA
15.
søndag
16.00
Aalborg KFUM
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - efterår 2020 • Pulje 925
Aal. KFUM Kunstgræs
Grenaa IF
Aal. KFUM Kunstgræs
15.
søndag
16.00
HEI
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3-Vinterturnering (2002-2003) 11M • Pulje 3
Invita Park Kunstgræs, Skæring
Grenaa IF
Invita Park Kunstgræs, Skæring
22.
søndag
12.00
Galten FS
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2005) 11M • Pulje 9
Klank Kunstgræsbane
FC Djursland
Klank Kunstgræsbane
22.
søndag
13.00
Hadsten SK
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3-Vinterturnering (2002-2003) 11M • Pulje 3
NMT-BYENS Arena Hadsten
Grenaa IF
NMT-BYENS Arena Hadsten
22.
søndag
13.00
Ry Fodbold (U15)
Herrer
U14
U14 Drenge C - Vinterturnering (2007) 8M • Pulje 32
INOX Park
Grenaa IF
INOX Park
22.
søndag
13.00
VSK Aarhus
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2-3 - Vinterturnering (2005) 11M • Pulje 46
Vejlby/Risskov Centret
Grenaa IF
Vejlby/Risskov Centret
28.
lørdag
14.00
Stilling IF
Herrer
U13
U13 Drenge C - Vinterturnering (2008) 8M • Pulje 42
Fælleden kunstgræsbane
Grenaa IF
Fælleden kunstgræsbane
29.
søndag
13.00
Team Viborg
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 190
Kunstgræs Liseborg
Grenaa IF
Kunstgræs Liseborg
December 2020
5.
lørdag
10.00
Randers Freja
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 • Træningskamp
Randers Stadion, kunstgræs
Grenaa IF
Randers Stadion, kunstgræs
5.
lørdag
18.40
Aarhus Lions
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Skjoldhøjskolen
Brazil Football College
Skjoldhøjskolen
6.
søndag
10.30
MG & BK
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 55
MG & BK.s anlæg
Grenaa IF
MG & BK.s anlæg
6.
søndag
13.00
VSK Aarhus
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2005) 11M • Pulje 9
VSK Aarhus
FC Djursland
VSK Aarhus
13.
søndag
12.30
Ebeltoft IF
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Ebeltoft Idrætscenter Hal 1
Brazil Football College
Ebeltoft Idrætscenter Hal 1
Januar 2021
10.
søndag
12.00
Eastside Futsal Viborg
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Houlkær Hallen (Inde)
Brazil Football College
Houlkær Hallen (Inde)
16.
lørdag
13.30
Skibsby-Højene IF
Herrer
Senior
Futsal 1. division Vest • Nord-puljen
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
Brazil Football College
Astrup/Sønderskov Hallen (inde)
29.
fredag
18.30
NUGF Viborg (2003) (2)
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2002-03) 11M • Pulje 101
Metropol Park
FC Djursland
Metropol Park
30.
lørdag
13.00
FC Salling
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 190
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Grenaa IF
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)